O mně

Ahoj!

Jmenuju se Tereza. Vyrostla jsem na jihu Čech mezi pískovnami a borovicovými lesy, tam kde jsou v létě borůvky nejmodřejší. Později jsem s nutností vydělávání peněz na knížky a kafe změnila působiště a kochám se pohledem z okna na stezku kolem Vltavy v Českých Budějovicích. Maturitu jsem úspěšně složila na Obchodní akademii v Jindřichově Hradci, a protože jsem si uvědomila, že mě lidé zajímají více než čísla, pokouším se o studium sociálních prací na JČU.

Monty

Poněvadž nejsem o víkendech v paneláku šťastná, tak mě rodiče stejně mají téměř každý víkend doma a spolu s nimi tam na mě čeká i čtyřnohý štěstí – jezevčík Monty. Aby mi přeci jen v tom panelákovém bytě nebylo smutno, bydlím tam už čtyři roky s tím nejlepším klukem pod sluncem. Jak by řekl klasik, je to můj „soulmate“.

Miluju knížky a kafe. Kdykoliv a kdekoliv. Ráda se hrabu rukama v zemi a sazím a sázím, což souvisí s láskou k přírodě, ke které mě dozajista přivedli moji prarodiče. Zbožňuju procházky a výletování. A taky stanování. Není nic lepšího než se probudit do slunečnýho rána a z teplýho spácáku se koukat, jak se svět probouzí.

Kniha

Druhé místo na zemi, kde bych chtěla žít, je Anglie. Londýn je moje srdcovka, ale ty zelený skotský kopce taky nejsou k zahození. Fascinuje mě britská královská rodina a moji knihovnu tvoří velká část knih s touto tématikou.

Londýn

Na Instagramu můžete zahlédnout spoustu mých pečících pokusů, což je taková moje malá terapie. Na blogu se můžete kouknout, jaké kavárny jsem navštívila, co jsem přečetla a co se u mě děje nového. Tímto Vás tedy oficiálně vítám a doufám, že se Vám tu bude líbit.